Minisemináře v PIN pro podnikatele a firmy, podzim 2021

Zveme Vás na minisemináře pro podnikatele a firmy pořádané PIN, přednášející jsou profesionálové ve svém oboru, akce jsou zdarma, nutno potvrdit účast na tel.: 775 640 066 nebo na e-mailu: spravce@inkubator-nymburk.eu 

Konferenční prostory stále k dispozici

Zvyšujeme postupně počet akcí a pronájmů konferenčních prostor určených pro firmy a podnikatele, některé akce spoluorganizujeme nebo organizujeme sami. 

 

Kapacita konferenčních prostor je stále k dispozici, takže kdykoli, v případě Vaší potřeby malé/velké zasedačky nebo malé/větší přednáškové místnosti nás kontaktujte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Burza práce 23.9.2021 v Nymburce

Ve čtvrtek 23.9.2021 mezi 10-16hod se Obecním domě Nymburk uskuteční Burza práce. Podrobnosti v odkazu: 

http://www.khkstrednicechy.cz/archiv-akci/188?page=1

Příprava mladých Středočeského kraje na budoucí povolání - 2021

Ve středu 23. června 2021 se uskutečnila ve velké školící místnosti v PIN úvodní schůze v rámci projektu “Příprava mladých Středočeského kraje na budoucí povolání”, reg. č. projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/17_084/0009706. Projekt je realizován společností ForHandicap s.r.o. ve spolupráci s Hospodářskou komorou Střední Čechy a Podnikatelským inkubátorem Nymburk.

 

Absolventi středních škol budou v následujících dvou měsících docházet na chráněné pracoviště MyMarien, kde si v rámci projektu vyzkouší různé administrativní a grafické práce a pracovní asistenci u osob se zdravotním postižením.

Vyhodnocení projektu “Příprava mladých Středočeského kraje na budoucí povolání” v PIN

 

V úterý 15. června proběhlo v malé zasedací místnosti v PIN vyhodnocení KA Porovnání dovedností v rámci projektu  „Příprava mladých Středočeského kraje na budoucí povolání“, reg.č. projeku: CZ.03.1.48/0.0/0.0/17_084/0009706. Tato akce byla pořádána Hospodářskou komorou Střední Čechy ve spolupráci a v prostorách Podnikatelského inkubátoru Nymburk.

 

K vidění byly prakticky dva nejlepší produkty, které si mohli účastníci vyzkoušet. Jedním z nich bylo ovládací auto s vodíkovým pohonem a druhý byl automatický paletový sklad. Mimo jiné bylo zhodnoceno, že kromě perfektně zdařilých funkčních výtvorů i v covidové době byli někteří z učňů a žáků středních škol velmi aktivní a dali do práce mnoho své invence a aktivity.

Starší akce